U përfol se ishte në një lidhje me moderatoren, aktori prezanton të dashurën

Aktori i njohur i “Portokalli” Rezart Veleshnja është përfolur shumë shpesh në lidhje me të dashurat e tij, por ka vendosur më në fund të flasë vtë.

Ujku ujku ujku u bë nami me portalet por ne fakt kjo eshte ajo qe un kam ndjekur kam studjuar edhe kam dashuruar tha sander mafishja!

Tani u bera vet mafishe pas ksaj! Love u my babe”, shkruan Rezarti.

E dashura e aktorit ka buzëqeshur në fotografi dhe duket shumë e ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 20:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori