U përfol për një lidhje të mundshme, Greta Koçi zbulon të vërtetën
Greta Koçi është emër i komentuar si për jetën profesionale ashtu edhe atë private.

Këto ditë në medie ka qarkulluar një lajm se Greta Koçi po konfirmon në një mënyrë lidhjen, për shkak se paraqitej me disa dhurata dhe dedikime dashurie.

Në një video që ka publikuar motra e saj, Eni në rrjete sociale ka shuar çdo dyshim lidhur me këtë çështje.

Ajo i afrohet Gretës dhe e pyet nëse janë të vërteta lajmet e fundit, ndërsa Greta e mohon këtë gjë.

“Moret vesh? Ja dhe pergjigjia e Gretes persa i perket lajmeve te fundit”, ka shkruar Eni mbi video.
Shtuar më 01/04/2018, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori