U përfol për eskortë, Arta Nitaj zgjedh mes Dubait dhe Jugut të Shqipërisë (FOTO LAJM)

Një klubDubai, i quajtur "Billionaire Mansion", në dhjetor të vitit të kaluar përmes faqes "Thelist" në Instagram, kanë promovuar klubin e tyre me imazhin e Arta Nitajt.

Pas raportimeve se ajo është shoqëruese e mysafirëve në këtë klub, Arta Nitaj reagoi ashpër dhe me kërcënime duke e mohuar një gjë të tillë.

Modelja së fundmi ka dhënë një intervistë për "AftërParty" të Luana Vjollcës në Youtube ku mës pyetjeve pikante ishte dhe ajo:

"Dubai apo jugu i Shqipërisë".

Arta ka zgjedhur menjëherë jugun e Shqipërisë duke e shoqëruar me një të qeshur përgjigjen si për të theksuar nënkuptimin e pyetjes./albeu.com/

Shtuar më 20/10/2020, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori