U nda nga Tuna? Flet për herë të parë Patris Berisha (FOTO LAJM)

Patris Berisha u përfol për ndarje nga Tuna.

Thashethemet u shkaktuan nga fakti që Tuna shkoi me pushime vetëm me mikeshën e saj ndërsa Patrisi shkoi në Amerikë ku qëndroi për disa javë.

Por Patrisi i ka shuar sot të gjithë zërat për ndarje, duke postuar një foto të Tunës dhe Tianit teksa shkruan se mezi pret t’i takojë.

"Ata po vijnë. Një ditë ka mbetur. Mezi pres të shoh familjen time të bukur", -shkruan Patrisi. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2019, ora 22:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori