Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
U nda nga e fejuara? Stresi po planifikon dasmën
Pëlqej
Lajmet se Stresi ishte ndarë me të fejuarën e tij Kejsin, morën dhënë ditën e sotme në media.

Por mesa duket ai ka zgjedhur ta kalojë këtë gjë në qetësi deri më tani.

Nëpërmjet një reagimi të fundit në Facebook, Stresi i dha fund gjithë spekulimeve.

Këngëtari publikoi një foto tejet romanike me të fejuarën e tij, dhe shkruan, “Jeta pa familjen s’është asgje asgjë asgjë”.

Këtë herë i ftuar në InTv, Stresi ka folur edhe se pret që së shpejti të martohet. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2018, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori