U nda nga Danieli? Reagon edhe Fotinia
Bëri bujë lajmi i ndarjes së Danielit dhe Fotinisë, fituesve të këtij edicioni të BBA.

"Janë disa arsye përse unë dhe Fotini kemi vendosur të ndërpresim këtë lidhje duke gëzuar respekt për çdo të mirë dhe të keqe që kemi kaluar së bashku dhe sigurisht për njëri-tjetrin. LAFODA", kishte shkruar Danjeli e më pas këtë profil Instagram e ka mbyllur.

Megjithatë pak më parë ka reaguar vetë ish fituesja e’ Big Brother" ku ka treguar se ajo adresë nuk i përket Danjelit shkruan ekspress.

“Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju që kemi, jo nuk është. “LAFODA” është faqja jonë zyrtare. “, ka treguar Fotini. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori