U nda nga biznesmeni, por Franceska Jaçe thotë se është e virgjër
Pëlqej
Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.

Françeska Jaçe prej kohësh është e njohur në botën e modës dhe ka qenë një modelet shqiptare më të lakuara për vitin 2017 për shkak të pozave mjaft sensuale që realizon gjithnjë, shkruan albeu.com.

Ajo ka vetëm pak kohë që është ndarë nga biznesmeni i njohur Andi Geci, i cili konsiderohet si një nga meshkujt më të kërkuar nga vajzat në Tiranë.

Së fundmi, Françeska u është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, ku fansat e saj e kanë pyetur nëse është e virgjër.

Modelja ka habitur me përgjigjen e saj, teksa ka pohuar se është ende e virgjër. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori