U mërzitët me dasmën e Besit dhe Xhensilës? Epo me këtë veprim të tyre do të qeshni me lot (FOTO LAJM)

Asgjë e papritur! Situatat e humorit që krijon dhëndri i ri, aktori Bes Kallaku, janë të pashmangshme. Më e fundit ka qenë fotografia që është postuar sot në Instagram, nga vetë ai.

Fantazia jonë nuk shkonte deri këtu, por ja që Besi i ka tejkaluar pritshmëritë, edhe këtë herë!

Ai i ka marrë vellon Xhensilës dhe ka pozuar përpara fotografit si një nuse e vërtetë…

Çfarë t’iu themi më shumë, fotografia i thotë të gjitha vetë.../albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori