E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
U martua me diplomatin, por çfarë jetese bënë këngëtarja shqiptare në Angli

Pas martesës me diplomatin Paul Edward Conollyn, këngëtarja e njohur shqiptare Anjeza Shahini jeton prej kohësh në në Angli, ku tashmë ka krijuar familjen e saj.

Së fundmi, çifti janë bërë dhe prindër të një vajze, kështu që familja ka bërë Anjezën të mos i përkushtohet shumë jetës profesionale të saj, pasi që prej kohësh këngëtarja e njohur nuk ka sjellë ndonjë prurje të re në muzikë.
Mirëpo, a është larguar Anjeza një herë me mirë nga tregu muzikorë dhe me çfarë është duke u marrë në këto momente? Mesa duket edhe në Angli okupimi kryesor i këngëtares mbetet muzika dhe këtë ka vendosur të na i tregojë vetë ajo përmes një video Instagrami.

Mesa duket këngëtarja është duke dhënë kurse muzike pasi që në videon e postuar prej saj na shfaqet një vajzë e vogël duke kënduar dhe falenderuar Anjezën që kujdeset për vokalin e saj. Ne foto duket se Anjeza Shahini jeton ne luks. Ky ishte fati i saj.
Shtuar më 05/04/2019, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori