U lidhën me bujë në Përputhen, ndahet Ina dhe Geri
Geri dhe Ina ka qenë çifti i krijuar në “Përputhen 1”, të cilët vendosën që të largohen nga emisioni për të krijuar një jetë bashkë jashtë tij.

I ftuar në “Shqipëria Live”, Geri ka treguar se është bërë më i njohur pas emisionit dhe fama e ka ndihmuar në punën e tij. Nuk kishte si të kalonte pyetja në lidhje me Inën, ku ai ka treguar se ngarkesa e shumtë e punëve ka sjellë që të kenë një krisje të marrëdhënies.

“Nuk mund ta quajmë ndarje por krisje për shkak të ngarkesës së punëve, s’kemi pas kohë për njëri tjetrin, s’kemi kohë për njëri-tjetrin s’ke ç’bën. Për momentin nuk kam kohë të njoh dikë tjetër. Mund edhe të rregullohen gjërat mes nesh”, tha Geri.

Shtuar më 05/11/2020, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori