U largua nga “Top Channel” në mes të sezonit, kjo është marrëdhënia e Lorit me Jonidën (FOTO LAJM)

Lajmi për largimin e saj është përhapur shpejt në të gjithë portale. Bëhet fjalë për moderatoren e dashur Jonida Shehu.

Shumë njërëz janë kurioz të dinë mardhëniën që ngeli mes saj dhe Lori Hoxhës, pas largimit të saj nga Top Channel.

Por duket se mes vajzave nuk ka hatërmbetje. Në një fotot e publikuara nga Lori ka komentuar moderatorja duke treguar kështu se marrëdhënia e tyre është e mirë.

Pritet që së shpejti Jonida t’i rikthehet ekranit me një format të ri televiziv. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori