U kritikua për foton “topless” në plazh, reagon këngëtarja shqiptare (FOTO)

Një foto e publikuar në rrjetet sociale nga këngëtarja Olta Boka në të cilën ajo dukej se mbulonte pjesën e sipërme me një “emoji” bëri të përflitej se kengetarja ka dalë topless ne plazh.

Por, këngëtarja ka reaguar sot perseri ne rrjetet sociale, ku shkruan se nuk ka qenë topless.

“S’kam aspak për qëllim nxitjen e portaleve me lajme aq më tepër aluduese, të cilat në fund s’bëjnë gjë tjetër veçse më dëmtojnë! Kjo pakujdesi e imja do të më shërbejë t’i rikthehem privatësisë sime në favor të qetësisë sime. Shijoni një verë të bukur. Ah dhe jo topless”, shkruan Olta. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2017, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori