E FUNDIT/ Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM)
"U krijua kjo kryevepër", Tayna habit me urimin për veten në ditën e lindje (FOTO LAJM)

Reperja e mirënjohur Tayna feston sot 24-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë ka shkruar disa fjalë për veten. Përmes një postimi në rrjete sociale, teksa ka publikuar një fotografi ku shfaqet joshëse, reperja i drejtohet vetes si një kryevepër.

“Me 14 Dhjetor u krijua kjo kryevepra këtu. Çikë sa 10 djem për familje e çikë mas 7 djemve n’hip-hop. Çdo vit e ma shumë update vetes e çdo ditë e ma shumë mirenjohëse për gjithçka që jom e kom. Urime festa jem e preferume!”, ka shkruar Tayna.

Nuk kanë munguar as urimet e shumta nga miqtë dhe kolegët e saj. Kujtojmë që pak hitit “Qe Qe” që u publikua tre muaj më parë, reperja ka paralajmëruar projektin e radhës që pritet të publikohet së shpejti.

Shtuar më 14/12/2020, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori