U kap duke e tradhtuar, e fejuara e Stresit publikon foton që nuk pritej (FOTO LAJM)

Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi.

Kulmi i marrëdhnëies së tyre ishte kur ata u fejuan dhe e thanë publikisht duke postuar edhe fotografi.

Por pas skandalit ku Stresi u arrestua në një dhomë hoteli lakuriq me një vajzë 20 vjecare jane ngjallur pikpyetje.

Por Keisi ka vendosur që të vazhdojë me Stresin dhe këtë e ka treguar disa herë.

Ama ditën e djeshme ajo ka vendosur ti mbyllë të gjithëve gojën dhe ka publikuar një fotografi krah Sali Lushajt, babait të Stresit. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 22:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori