U kap duke e tradhtuar, çfarë thotë Keisi për Stresin? (FOTO LAJM)

Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi.

Kulmi i marrëdhnëies së tyre ishte kur ata u fejuan dhe e thanë publikisht duke postuar edhe fotografi.

Dyshimet se ata ishin martuar fshehurazi u shtuan pas deklaratave të dy palëve dhe sidmos kur Keisi publikoi certifikatën familjare të Stresit ku ndër të tjera ishte edhe Keisi Lushaj.

Por pas skandalit të mbrëmshëm ku Stresi u arrestua në një dhomë hoteli lakuriq me një vajzë 20 vjecare jane ngjallur pikpyetje.

Vetë Keisi nuk ka reaguar edhe madje nuk e ka fshirë fotografinë buzë detit ku me gurë ka formuar emrin e Stresit.

E tija-ka shkruar Keisi poshtë fotografisë. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori