U harrua Ronela, Young Zerka dhe Kiara Tito në një lidhje?
Duket se gjërat kanë ndryshuar për Zerkën i cili është ndarë nga Ronela Hajati pas vitesh sëbashku.

Një romancë e re përflitet se ka nisur me moderatoren Kiara Tito dhe këngëtarin Zerka.

Dyshja janë të ftuar në puntatën e rradhës në "Shiko kush luan", ku do të jenë "date-i" i njëri-tjetrit. Sipas "Panorama Plus", burime pranë dyshes kanë deklaruar se për këtë arsye Luana i ka ftuar të dy në emision, për të pasur ekskluzivitetin e lidhjes së tyre.

Nuk dihet sa të vërteta janë këto fjalë. Ende pritet për një konfirmim nga ana e Kiarës dhe Zerkës.


Shtuar më 15/11/2020, ora 21:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori