U gjet e vdekur, misteri i frikshëm rreth vdekjes së modeles së famshme
Banesa është në pronësi të të dashurit të saj që punon bankier në Wall Street, me të cilin ka pasur një lidhje prej 9 vitesh.

Një burim nga policia ishte duke hetuar një vjedhje në banesë, që ishte raportuar nga Carlin-Kraft mbrëmjen e së shtunës.

Policia arriti që të rimarrë disa mallra të vjedhura si stoli dhe çanta, teksa gjetën trupin e saj gjatë mbrëmjes kur po i kthenin mallrat.

Pamjet e survejimit treguan një të dyshuar mashkull në apartament si në mbrëmjen e grabitjes dhe të mërkurën. Pamja e së mërkurës tregon se i dyshuari hyn në banesën në Ardmore, por nuk largohet nga aty, shkruan Icon Style.

Carlin-Kraft ka punuar më parë me revistën “Vanity Fair”, “Maxim”, “Victoria’s Secret” dhe “Playboy”. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2018, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori