U ftua në Xing, Arilenës i ndodh e papritura
E ftuar këtë të shtunë në emisionin e humorit "Xing me Ermalin" është e ftuar këngëtarja e njohur e hitit "Nëntori", Arilena Ara.

Karriera e saj ka nisur që në moshë fare të re, kur merrte pjesë tek "Gjeniu i vogël" dhe me kalimin e kohës u bë një ndër këngëtaret më të suksesshme, këngët e së cilës u kthyen në hite.

Gjatë intervistës në studio me Ermal Mamaqin, Arilena është prekur dhe ka shpërthyer në lot.

Se pse akoma nuk e dimë. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 08:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori