U bë xheloze? Nora reagon pas komenteve të nxehta të Robertit për Morenën (VIDEO)
View this post on Instagram

Tbt 😘

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Komenti i Robert Berishës në videon e Morena Tarakut mori të gjithë vëmendjen së fundmi. Morena shfaqej shumë provokuese teksa lahej e kapur pas dushit dhe Roberti i komentoi: "Ai mjeshtri që e ka montuar këtë dush, duhet gjetur dhe t’i japim 50 Euro…nuk po lëviz fare, hallall puna", ndërsa Morena ia ktheu se ajo është e lehtë si pendë.

Dhe menjëherë pasi biseda e Robertit me Morenën po bënte xhiron e rrjetit, Nora reagoi.

Këngëtarja postoi disa video ku shfaqte trupin në super formë e veshur me fustane të ndryshëm, si për të nxitur konkurrencë mes saj dhe Morenës.


Shtuar më 21/01/2020, ora 14:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori