U bë nënë, por Xhensila nuk i kursen puthjet në publik me Besin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Xhensila dhe Besi janë bërë prindër të një vajze të mekullueshme me emrin Ajka.

Por ata pavarësisht se janë bërë prindër nuk i kursejnë puthjet e përqafimet me njëri-tjetrin në publik.

Mbrëmja e djeshme i ka gjetur Besin dhe Xhensilën në Korçë nga ku këngëtarja ka postuar disa foto që tregojnë sa shumë e dashuruar është me bashkëshortin.

Xhensila shfaqet duke e puthur Besin në buzë plot pasion, një veprim intim që ka vendosur ta ndajë me të gjithë fansat. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori