U bë e njohur me sherre, Trejsi tregon se është edhe “goc për shpi”

Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media.

Ajo njihet tashmë nga të gjithë, dikur nga videot ku bënte sherr dhe fotot provokuese, ndërsa sot si Miss Universe Albania që do përfaqësojë vendin në Amerikë.

postimin e fundit, Trejsi ka dashur të tregojë që ajo është edhe vajzë për shtëpi.

Ajo ka gatuar edhe këtë detaj ka preferuar ta ndajë me fansat. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori