U bë e njohur me sherre, Trejsi i habit të gjithë (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media.

Ajo njihet tashmë nga të gjithë, dikur nga videot ku bënte sherr dhe fotot provokuese, ndërsa sot si Miss Universe Albania që do përfaqësojë vendin në Amerikë.

postimin e fundit, Trejsi ka postuar një fotografi dhe i ka treguar të gjithëve një anë tjetër të sajën.

Ajo shfaqet krah një familjeje të varfër në Kamëz, të cilën e ka ndihmuar. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori