U bë e famshme në botë brenda një nate, por Era Istrefin e përjashtojnë kudo

Rita Ora, Dua Lipa, Gashi, Ava Max, James Belushi, Bebe Rexha e shumë e shumë emra të tjerë konsiderohen artistët që nderuan Kosovën dhe Shqipërinë në të gjithë botën.

Po ajo që bëri një vit më parë përshtypje është fakti se në posterin e krijuar nga personat që merren me imazhin e Kosovës ishte shkruar: “Bac, çikat na e zbardhën ftyrën” dhe në poster ishin vetëm Rita Ora, Dua Lipa dhe Majlinda Kelmendi.

Sgurisht që ra në sy sesi Era Istrefi që u bë e famshme nga vendi ynë dhe jo nga Britania apo SHBA nuk ishte fare në poster.

Por Era Istrefi punoi fort, dhe arriti të merrte pjesë edhe në Botëror duke na nderuar.

Por as kjo nuk mjaftoi që Rame Lahaj, ta përfshinte Erën në klip pasi në fund shohim Nënë Terezën, Rita Orën, Dua Lipn, Gashin, Majlinda Kelmendi dhe Blerim Destanin, por në asnjë moment Era Istrefin. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 21:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori