U akuzua për operacione plastike, Tayna i përgjigjet gjithë disseve
Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit.

Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e muzikës shqiptare dhe të tre kengët e saj janë kthyer në hite.

Por përveç talentit me muzikën Tayna, njihet edhe për bukurinë dhe format e saj seksi.

Por ajo është akuzuar se ka kryer ndërhyrje estetike.

Mirëpo, e pyetur në Instastory nga një ndjekës nëse i kishte fryrë buzët, Tayna është përgjigjur:

"Jo gjilpëra dhe operacione këtu.", duke lënë të kuptohet se ajo nuk ka bërë asnjë ndërhyrje në trupin apo fytyrën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori