Turqia, shtëpia e dytë për Armina Mevlanin
Armina Mevlani nuk ka të ndalur me suksesin e saj profesional. Blogerja e njohur, pas eksperiencës në kopertinën e revistës ‘luxury’ të vendeve Arabe, “Velvet Magazine”, ka nisur një bashkëpunim të ri modeStamboll.

Në ‘snapchat’, bukuroshja ka shfaqur disa nga momentet e ditës së saj të parë të punës. Mesa duket, ajo ka vendosur të ndajë jetën mes dy vendeve, Shqipërisë dhe Turqisë. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2016, ora 16:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori