Turin nuk e mbajnë lotët, emocionohet përkrah Orindës (FOTO LAJM)

Data e sotme do të gdhendet në mëndjen e Turjanit dhe Orindës, pasi pikërisht sonte ata kanë lidhur jetët e tyre me martesë.

Dyshja e ekranit kanë më shumë se 10 vite bashkë dhe sot i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni që nuk i ka munguar asnjë detaj.

Në fillim kanë hyrë në altar Turi me Orindën të kapur dorë prej dore, por edhe pse të buzëqeshur për një moment Turin e kanë tradhtuar emocionet dhe është përlotur nga gëzimi i një dite që e priste prej 10 vitesh.

Mbrëmja duket se do jetë e gjatë. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2017, ora 23:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori