Turi i nxjerr sekretet Orindës: Do të vijë në Klan
Pas largimit të Nevina Shtyllës nga emisioni "Jo vetëm modë", u mësua se vendin e saj do ta zinte Orinda Huta.

Së bashku me Turin, ajo ka lëvizur këtë sezon të ri nga Vizion Plus, për të kaluar në Tv Klan.

Në një intervistë Turi ka zbuluar se në cilat emisione do ta shohim së shpejti Orindën shkruan Klan.

Orinda ka ardhur në Tv Klan. Në dijeninë time, ajo ka mbyllur një kontratë ku do të bëjë “Jo vetëm modë” dhe do të jetë tek juria e “Këngës Magjike”.- ka rrëfyer Turi.

Shtuar më 17/09/2018, ora 18:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori