Turi flet për propozimin për martesë: Ja si arrita të më thoshte 'po' Orinda (VIDEO)
Turjan Hyska dhe Orinda Hutashpejti do martohen, por shumë pak e dinë si ia rrëmbeu “po-në” të dashurës së tij.

Turjan Hyska dhe Orinda Hutashpejti do martohen, por askush se di si ia rrëmbeu “po-në” ai. Në një intervistë për emisionin “Tek Unë”, moderatori ka rrëfyer për propozimin e veçantë që i bëri Orindës.

“U bëra lëmsh, m’u ngatërruan fjalët, por rëndësi ka që unazën ia dhashë. Prishmëria është që unë të mos bëj ndonjë gjë të thjeshtë duke qenë se mbahem si djalë me fantazi. Por, e bukura është kur bën të kundërtën. Ngela si ‘guak’. Gjithsesi unaza u dha, Orinda pranoi dhe ne do martohemi”, rrëfen ai./Albeu.com/
Shtuar më 18/02/2017, ora 20:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori