Tunës i ndodh e papritura menjëherë pas koncertit (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdini mbajti një koncert mjaftë të suksesshëm në 8 mars ku promovoi edhe albumin e saj të ri.

Por pas konceritit u përfol se Tuna nuk ishte në gjendje të mirë fizke dhe ky lajm rezultoi i vërtetë.

Në postimet e saj, Tuna shihet e shtrirë teksa merr serum, ndërkohë që pranë saj shihet që qëndrojnë, bashkëshorti Patris Berisha dhe make up artisti, Kaci Leshi, të cilët po kujdesen për këngëtaren.

“Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit”, shkruan këngëtarja pranë videos ku shihet Kaci duke i qëndruar pranë./albue.com/
Shtuar më 14/03/2019, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori