Tundohet për një 'selfie', Eneda e bekuar për vajzën (FOTO LAJM)

Eneda Tarifa është tunduar dhe ka ndarë me miqtë e saj në Instagram një foto ku ndodhet bashkë me vajzën e vogël, teksa e kishte zënë gjumi në krahët e saj.

Ajo madje ka shkruar dy vargje rreth kësaj ndjesie, për të cilën ka prekur në një masë të madhe edhe komentueset.

"Më falni, por kjo foto ishte e pa rezistueshme... Dhe kështu fjetëm një orë mbasi ishim lodhur duke ecur. Nuk kishte lumturi më të madhe.... ", ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori