Tuna surprizon fansen e vogël, bëhet dhurata speciale e saj (FOTO LAJM)

Pas Noizyt edhe Tuna janë ndër këngëtarët të cilët janë treguar mjaft të ndjeshëm ndaj fëmijëve, e ndërsa këngëtarja është bërë pjesë e një ditëlindje të një fanseje të saj.

Këto festime këngëtarja i ka ndarë edhe me miqtë e tjerë në Instagram, teksa ka postuar tre foto nga festa. Tuna është bërë surpriza e ditëlindjes së një vajze të vogël, e cila siç duket e ka idhullin e saj.

Me zbukurime ngjyrë rozë dhe poster urimi, Tuna ka surprizuar vajzën e vogël kur është bere pjese e festës se saj. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori