Tuna prezanton vëllanë e panjohur të familjes Berisha (FOTO LAJM)

Martesa e Patris Berishës me Tunën dhe e Robert Berishës me Norën padyshim që e ka bërë famlijen Berisha të njihet tashmë nga të gjithë.

Mirëpo nëse deri tani njihnit vetëm Patrisin dhe Robertin, Tuna sot na ka prezantuar edhe me kunatin tjetër të saj, pra vëllain tjetër të Patrisit dhe Robertit i cili nuk është i famshëm.

Vëllai i Patrisit dhe Robertit quhet Polinik Berisha dhe është gjithashtu muzikant por ka preferuar të qëndrojë larg vëmendjes së publikut.

Një foto të rrallë të tij e ka publikuar Tuna në rrjete sociale ku Polinik shihet me Tianin në krahë. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2017, ora 11:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori