Tuna pret fëmijën e dytë? Të paktën ky është mendimi i fansave (FOTO LAJM)

2 vite më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë.

Në jetë erdhi djali i saj Tian.

Koha ka kaluar dhe Tian tashmë është rritur dhe Tuna publikon shpesh foto të të birit i cili i ngjan më shumë babit të tij sesa këngëtares.

Por së fundmi në një foto të publikuar nga këngëtarja ndjekësit e saj janë të bindur që ajo është sërish shtatzënë për shkak të barkut të fryrë.

Këngëtarja shfaqet e veshur me shumë stil me një kostum ngjyrë të verdhë ku pjesa e barku është e zbuluar dhe paksa e fryrë gjë që bëri që fansat të dyshojnë.

Shtuar më 18/07/2019, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori