Tuna në pritjen e ëmbël ndërsa Patrisi bëhet kuzhunieri i saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Tashmë Patris Berisha e ka dëshmuar me kohë se është i marrosur pas Tunës. Në një video të publikuar në snap, babai i ardhshëm është shfaqur duke gatuar.

"Duke gatuar për dashurinë time", ka shkruar ai bashkëngjitur nje fotoje.

Prej kohësh është bërë me dije që Tuna është shtatzënë dhe ai e ka marrë seriozisht edhe çështjen e gatimit. /albeu.com/


Shtuar më 10/01/2017, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së