Tuna ka lënë mustaqe? (FOTO LAJM)

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik.

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Tuna është mja aktive dhe në rrjetet e saj sociale duke ndarë gjithçka me fansat e shumtë.

Efektet e snapchat për të siç duket janë gjëja më e preferuar, e këtë e ka treguar edhe kësaj here.

Me mustaqe, Tunën nuk keni për ta njohur. Tejet qesharake por gjithsesi, pa komplekse! /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2018, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori