Tuna ia plas të qarit në mes të emisionit
E ftuara e radhës në “ Xing “ me Ermalin është Tuna Sejdiu, dhe kureshtja për ato që këngëtarja do të thotë është e madhe.

Tuna do të rrëfehet për jetën e saj private, por ajo që do të pushtojë vëmendjen më së shumti ka për të qenë padiskutim sherri me kunatin, Robert Berisha.

Megjithatë, në videon promo të emisionit, Ermali na ka zbuluar disa moment të shkurtra pikante të intervistës dhe më i forti prej tyre është ai ku Tunës i rrëshkasin lotët shkruan bordo.

Arsyeja megjithatë nuk ka lidhje me cështjet familjare. Lotët ishin pasojë e mallit për vendin e saj të lindjes, Shkupin, të cilin sic është shprehur dhe vetë, e do më shumë se gjithcka.
Shtuar më 27/10/2018, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori