Tuna i rikthehet make-upit pas lindjes dhe duket e mrekullueshme (FOTO LAJM)

Këngëtarja Altuna Sejdi dy muaj më parë është bërë nënë, duke sjellë në jetë Tianin e vogël.

Tuna këta muaj i është përkushtuar tërësisht fëmijës, duke lënë pas çdo angazhim në profesion.

Por duket se ajo ka vendosur të rikthehet në muzikë.

Tuna ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet më e bukur se kurrë më parë, e grimosur nga grimerja e saj Rrezarta Galica. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori