Tuna i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Tuna e cila së shpejti do të bëhet nënë, sot do ti japë fund beqarisë. Pss pak orësh, Altuna Sejdiu, do të kurorëzohet me Patrisin.

Sipas “Express”, pas pak orësh Tuna do të kryej celebrimet me Patris Berishën, në Komunën e Prishtinës.

Në këtë ditë të shënuar, ajo ka zgjedhur stilisten Vjollca Llapashtica, e cila edhe me këtë rast ka publikuar një foto të këngëtares, duke e uruar për më të mirat. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së