Tuna e lumtur, argëtohet me kalin lodër
Teksa Stresi fle në dhomë me një kukull, edhe Tuna argëtohet duke bërë xhiro me një kal lodër. Teksa i shohim tejet provokativë në klipe, nga ana tjetër shfaqin edhe anën e fshehur fëminore dhe këto emocione ata i ndajnë me fansat.

Në fotot e postuara në Instagram shohim këngëtaren në shoqërinë e të dashurit të saj Cozman dhe miqve të tyre të përbashkët. Ajo momentalisht ndodhet në Tiranë, për projektet e saj muzikore. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2014, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori