Tuna dhe Cozman tashmë në kartona vizatimorë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Tuna dhe reperi Cozman kanë krijuar fansa të zjarrtë pas këngës së tyre “Fenix”.

Këngëtarja ka treguar një detaj të bukur teksa ka publikuar një foto në Facebook-un e saj, ku te dy shfaqen në kartona vizatimorë.

Aktualisht ata janë një ndër çiftet më popullore dhe sukseset kohët e fundit i kanë ndarë së bashku. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2014, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori