Tumori nė tru detyroi regjizorin Tony Scott tė vetvritej
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Regjizori hollivudian, Tony Scott, vuante nga njė formė e paoperueshme e tumorit nė tru, u zbulua disa orė pas vetvrasjes sė tij gjatė ditės sė hėnė.

Ishte vetė 68-vjeēari qė shkruante pėr sėmundjen nė njė letėr prekėse lamtumire, nė tė cilėn theksonte se dėshironte tė kursente familjen dhe veten nga vuajtjet e njė vdekje tė dhimbshme dhe tė ngadaltė. Regjizori i shumė filmave tė famshėm, sipas rrjetit amerikan “ABC News”, e mbante prej disa javėsh pėr vete sekretin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2012, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.