Tumori në tru detyroi regjizorin Tony Scott të vetvritej
Pëlqej
Regjizori hollivudian, Tony Scott, vuante nga një formë e paoperueshme e tumorit në tru, u zbulua disa orë pas vetvrasjes së tij gjatë ditës së hënë.

Ishte vetë 68-vjeçari që shkruante për sëmundjen në një letër prekëse lamtumire, në të cilën theksonte se dëshironte të kursente familjen dhe veten nga vuajtjet e një vdekje të dhimbshme dhe të ngadaltë. Regjizori i shumë filmave të famshëm, sipas rrjetit amerikan “ABC News”, e mbante prej disa javësh për vete sekretin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2012, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori