Trump shtron darkë luksoze në Londër, vëmendjen ia "vjedh" Melania dhe Ivanka (FOTO LAJM)

Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë, Melania së fundi ndodhen në Britaninë e Madhe. Edhe pse mbëritja e tyre nuk nisi mirë nga deklarata e Trump, Presidenti ka vendosur të rregullojë situatën.

Mbrëmjen e djeshme, Trump ka shtruar një darkë ku të ftuar ishin kryeministrja në ikje e Britanisë, Theresa May, por dhe princi Charls me të shoqen.

Përvecc darkës luksoze ajo që binte në sy është dhe veshja e Melanias dhe vajzës Ivanka, të cilat mesa duket po konkurojnë njëra-tjetrën se kush do të të tërheqë më shumë vëmendjen.

Shtuar më 05/06/2019, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori