Trullosi një showbiz me bukurinë e saj, aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik

Aktorja bukuroshe Arta Elezaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura në showizin shqiptar.

Arta ka tërhequr shumë vëmendjen me pamjen e saj, por së fundmi ka bërë një ndryshim të papritur me flokët kacurrela.

Aktorja i ka drejtuar flokët dhe u ka ndryshuar ngjyrën duke e treguar pamjen e re në Instagram.

"Preferoni që flokët e mi të jenë kaçurrela apo të drejta?", pyet Arta fansat në foton e postuar ku ka marrë shumë komente pozitive. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2019, ora 20:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori