Trullosi fansat me bikini, shifra e çmendur që harxhoi Marina (FOTO LAJM)

Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dhe Miami.

Për dyshen duket se ky është një muaj mjalti i dytë për 1 vjetorin e martesës.

Gjatë kësaj kohe reperi dhe moderatorja nuk i kanë kursyer fotot e videot duke qëndruar aktiv gjatë gjithë ditës e duke mahnitur fansat me postimet nga vendet ku po pushojnë.

Ama sa kanë kushtuar bikinit e Marinës që u pëlqyen shumë nga fansat?

Ato kanë kushtuar plot 1,145€, ndërsa syzet e diellit të markës ‘Anna-Karin Karlsson’ kanë kushtuar 1,135€. Pra në total, moderatorja ka shpenzuar plot 2.280€ për look-un e saj në plazh. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori