Trondit gazetarja e njohur shqiptare: Kam bërë seks në det (FOTO LAJM)

Pëlqej
Stina e verës ka ardhur tashmë edhe njerëzit me shumë vrull i janë drejtuar bregdeteve për ti shpëtuar temperaturave të larta.

Pikërisht kësaj teme i është referuar mikrofoni i Thumb teksa udhëtoi drejt qytetit bregdetar të Durrësit për të thumbuar personazhet e njohur atje.

Një nga personazhet që u “përball” me thumbimin ishte gazetarja dhe ish-spikerja e lajmëve Erjona Rusi. E pyetur nëse kishte parë persona të kryenin marrëdhënie seksuale në det, ajo është përgjigjur duke thënë se ka parë, por jo vetëm kaq.

“Po patjetër që kam parë, po madje edhe kam bërë!”, – shprehet Rusi. Cila është përshtypja e saj?

“Të vërtetën? Në ujë ta shpif!”, – rrëfen gazetarja e njohur.
/albeu.com/

Shtuar më 16/07/2017, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori