Triumfon miqësia e vjetër, një foto nga Selimllari dhe Gjebrea
Miqësia e tyre e vjetër i ka mbizotëruar kohës. I referohemi Ardit Gjebresë dhe Valbona Selimllarit, të cilët teksa kanë realizuar një foto së bashku, krenohen me miqësinë e tyre të çmuar.

"Çdo vit që kalon, më e fortë miqësia jonë", shkruan Valbona bashkangjitur fotos në fjalë.

Ikona e bukurisë së shpejti do të rikthehet në ekran, jo në rolin e prezantueses por në rolin e jurisë, në spektaklin më të ri “Dance with me”. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2014, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori