Triumfon Elvana, mbretëresha e Instagram-it (FOTO LAJM)

Suksesi i saj është i padiskutueshëm, e ndërsa gjatë sezonit të verës, ajo performon në clabe të ndryshme. Po flasim për Elvana Gjatën, e cila ka marrë dhuratën e radhës nga një fanse.

Bashkë me një arush ishte dhe një dedikim special për këngëtaren e dashur për publikun. Këtë fakt, Elvana e ka ndarë me të gjithë miqtë dhe ndjekësit në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 13:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori