E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM)
Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e fundit.

Kështu një nga trendet që pushtoi vendin në vitin që lamë pas janë fotografitë me print dollari.

Duke filluar që nga VIP-at shqiptarë deri te ata botërorë, vajzat nuk kanë ngurruar të veshin rroba me para.

Ndër shqiptaret që e kanë provuar është Era Istrefi, Tayna, Rita Ora, ndërkohë që në botë Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce etj. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 19:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori