Trejsi Sejdini provokuese, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

💦

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Ish Miss Universi Trejsi Sejdini tashmë siç e ka treguar dhe vet ajo ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikë ku ka vendosur të fillojë një jetë të re.

Modelja duke qenë se është shumë aktive në rrjete sociale publikon foto nga veprimtaria e saj e përditshme.

Por ditën e sotme ajo ka provokuar ndjekësit e saj me imazhin e publikuar.

Trejsifoto shfaqet topless teksa është në dush pa tualet dhe ngjan sërish shumë bukur .

Pëlqimet dhe komentet ishin të shumta në foton e modeles.

Shtuar më 03/04/2020, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori