Makinë luksoze dhe celular të shtrenjtë dhuratë! Brenda ditëlindjes së Trejsi Sejdinit ( VIDEO)
Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen e 19. Mes luksit, trendafilave, fishekzjarreve, qirinjve dhe miqve Trejsi ka shijuar pafund festën e ditëlindjes.

Nga trëndafilat, “iPhone” dhe makinë luksoze të tipit “Mercedez Benz”, ishin në mesin e dhuratave që Trejsi mori për ditën e saj të veçantë.

Ajo ndau me fansat shumë nga momentet e mbrëmjes së djeshme me anë të postimeve në "Instagram"
Shtuar më 31/05/2019, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori